Związek Kynologiczny w Polsce – Główna Komisja Szkolenia Psów
WYNIKI EGZAMINU PSA UŻYTKOWEGO
Odział ZKwP w Będzinie
KLUB SPORTÓW KYNOLOGICZNYCH - Metbox Team

Otwarte Mistrzostwa Polski IGP FCI METBOX CUP 2022 CACIT

IGP-1


Lp. Nr start Przewodnik
Pies
Punkty/Ocena
A
Punkty/Ocena
B
Punkty/Ocena
C
Punkty/Ocena
Ogólna
Lokata
1.15Bartosz Dębicki (PL)
Jumbo Reunion (OBM)
97
Doskonała
71
Dostateczna
96
Doskonała
264
Dobra
1
2.16Jerzy Wiatrowski (PL)
NIKE Vom Waldfurter-Wald (ON)
90
Bardzo dobra
84
Dobra
82
Dobra
256
Dobra
2
3.18Arkadiusz Szydłowski (PL)
OLYMP Błękitny Kanion (DOB)
78
Dostateczna
85
Dobra
88
Dobra
251
Dobra
3
4.4Skirmantas Rocka (LT)
Chaos Plienine iltis (ON)
70
Dostateczna
81
Dobra
96
Doskonała
247
Dobra
4
5.14Jolita Ročkienė (LT)
Calipso Plieninė iltis (ON)
85
Dobra
71
Dostateczna
91
Bardzo dobra
247
Dobra
5
6.10Inez Przybyszewska (PL)
Darla Bene Meritus (ON)
72
Dostateczna
79
Dostateczna
94
Bardzo dobra
245
Dobra
6
7.2Tomasz Brzyski (PL)
NAGUN Ew-Mar (OBM)
88
Dobra
86
Dobra
71
Dostateczna
245
Dobra
7
8.6Justyna Sujka (PL)
NEGRA Mare Balticum FCI (BOX)
87
Dobra
78
Dostateczna
70
Dostateczna
235
Dostateczna
8
9.8Radosław Macuga (PL)
Cziko Skočická samota (ON)
75
Dostateczna
67
Niedostateczna
90
Bardzo dobra
232
Niedostateczna
---
10.12Ovidijus Soparas (LT)
Yolo Alta Escuela (ON)
82
Dobra
78
Dostateczna
65
Niedostateczna
225
Niedostateczna
-----
11.3Małgorzata Mańczyk-Bienia (PL)
Ronia Progresja (ON)
92
Bardzo dobra
84
Dobra
20
Niedostateczna
196
Niedostateczna
----
12.9Joanna Grześkowiak-Stepowicz (PL)
Bonita Skaczące Niedźwiadki (OBM)
60
Niedostateczna
44
Niedostateczna
89
Dobra
193
Niedostateczna
- - -
13.11Kestutis Linkus (LT)
Ex-Tirex Ruizhaia Bestia (OBM)
 
 
 
Dyskwalifikacja- - -
14.17Marius Pakamorė (LT)
Boo Life Begins (OBM)
 
 
 
Dyskwalifikacja- - -
15.1Magda Raszplewicz (PL)
Car Palomino Bonito (ON)
 
83
Dobra
 
Niedostateczna
Wycofany- - -

IGP-3


Lp. Nr start Przewodnik
Pies
Punkty/Ocena
A
Punkty/Ocena
B
Punkty/Ocena
C
Punkty/Ocena
Ogólna
Lokata
1.23Barbara Szoblik-Cieśla (PL)
Dark Belrott (OBM)
90
Bardzo dobra
91
Bardzo dobra
96
Doskonała
277
Bardzo dobra
1
2.24Estera Szeliga (PL)
Grip Reunion (OBM)
82
Dobra
93
Bardzo dobra
96
Doskonała
271
Bardzo dobra
2
3.37Piotr Zdaniewicz (PL)
Frank Reunion (ON)
87
Dobra
90
Bardzo dobra
86
Dobra
263
Dobra
3
4.40Michał Wiśniewski (PL)
Xabu Von der Germanenquelle (ON)
80
Dobra
91
Bardzo dobra
90
Bardzo dobra
261
Dobra
4
5.32Milena Przedwojewska (PL)
Fiona Marshall Dogs (OBM)
70
Dostateczna
89
Bardzo dobra
90
Bardzo dobra
249
Dobra
5
6.45Waldemar Skotarski (PL)
Niki vom Waldfurter-Wald (ON)
75
Dostateczna
84
Dobra
89
Dobra
248
Dobra
6
7.22Krzysztof Ziemniewicz (PL)
JUWE Ben-Ju (DON)
80
Dobra
75
Dostateczna
92
Bardzo dobra
247
Dobra
7
8.36Jelena Zubenkova-Birzniece (LV)
Amory Manlihaus (OBM)
78
Dostateczna
82
Dobra
87
Dobra
247
Dobra
8
9.43Agnieszka Polus (PL)
Jubel Erratic Spirit (ON)
87
Dobra
78
Dostateczna
80
Dobra
245
Dobra
9
10.21Piotr Mazankiewicz (PL)
MANU Rosa Polonica (ON)
95
Bardzo dobra
73
Dostateczna
77
Dostateczna
245
Dobra
10
11.38Dorota Patrzałek (PL)
COBO Ew-Mar (OBM)
84
Dobra
73
Dostateczna
85
Dobra
242
Dobra
11
12.27Daria Kieruzel (PL)
Jock from Mike's Place (OBM)
87
Dobra
58
Niedostateczna
84
Dobra
229
Niedostateczna
- - -
13.30Beata Będkowska (PL)
Mesi Wroni Kąt (ON)
60
Niedostateczna
75
Dostateczna
82
Dobra
217
Niedostateczna
- - -
14.34Joanna Bożek (PL)
Józefka Bene Meritus FCI (ON)
20
Niedostateczna
79
Dostateczna
84
Dobra
183
Niedostateczna
- - -
15.26Kogan Zuleykha (AZ)
What’s Up Von der Steinteichmühle (OBM)
 
Niedostateczna
95
Bardzo dobra
85
Dobra
180
Niedostateczna
- - -
16.20Magdalena Ilukowicz-Chomiak PL)
IRA Alta Escuela (OBM)
2
Niedostateczna
89
Dobra
86
Dobra
177
Niedostateczna
- - -
17.39Zbigniew Lewandowski (PL)
Castro Śmiłowickie Wilki (ON)
60
Niedostateczna
58
Niedostateczna
18
Niedostateczna
136
Niedostateczna
- - -
18.29Waldemar Skotarski (PL)
RUSH Progresja (ON)
 
 
 
Dyskwalifikacja- - -
19.33Joanna Janusz (PL)
Rey Orrylordblack (ON)
 
 
 
Dyskwalifikacja- - -
20.41Przemysław Frolenko (PL)
Elektra Reunion (OBM)
 
 
 
Dyskwalifikacja- - -
21.44Tomasz Rolski (PL)
Fiona Hronovsky Pramen (OBM)
 
 
 
Dyskwalifikacja- - -
22.46Martin Kubatko (CZ)
Fire Clever Fox (OBM)
 
 
 
Dyskwalifikacja- - -
23.25Krzysztof Lądwik (PL)
Quentin Quattro Zampe (ROT)
40
Niedostateczna
 
 
Wycofany- - -
24.42Krzysztof Lądwik (PL)
Queen Quattro Zampe (ROT)
 
 
 
Wycofany- - -
Sędziowie:
  • [A] Vladimír Košťál (CZ)
  • [B] Dariusz Kmiecik (PL)
  • [C] Horst-Dieter Träger (DE)
  • [T] Beata Ryl (PL)
Pozoranci:
  • Paweł Krawczyk (PL)
  • Vojtěch Konečný (CZ)
  • Mike Klaver (NL)